Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in /home/dezerter/domains/deus.pl/public_html/classes/Rijndael.php on line 50
Akcesoria mobilne

Akcesoria mobilne

Uniwersalne akcesoria dla mobilnych użytkowników telefonów, smartfonów i tabletów: ładowarki, podstawki i inne i urządzenia zasilające. Dla miłośników obrazu proponujemy uniwersalne tunery telewizyjne, pozwalające zamienić Twój telefon lub tablet w przenośny telewizor. Posiadamy również ofertę inteligentnych zegarków (smartwatch) połączonych z Twoich telefonem.

 • Ładowarki i zasilanie Ładowarki i zasilanie

  Przenośne ładowarki przydatne w każdej podróży i wyjeździe. Uniwersalne ładowarki pasują do większości urządzeń posiadających gniazdo ładujące Micro USB. W naszej ofercie posiadamy także cerfikowane przez Apple ładowarki do urządzeń takich jak iPod, iPad, iPhone.

 • Podstawki Podstawki

  Korzystaj z tableta tak jak lubisz - gdziekolwiek chcesz. Dzięki profesjonalnym podstawkom firm Puro i JustMobilne możesz stworzyć z Twojego urządzenia mobilne centrum rozrywki do oglądania filmów lub surfowania w internecie. Stabilność i możliwość dopasowania optymalnego kąta sprawią, że ponownie odkryjesz znaczenie słowa ergonomia.

 • Smartwatch Smartwatch

  Smartwatch to po prostu inteligentny zegarek, który jest połączony z Twoim telefonem dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth. Dzięki integracji i dedykowanym aplikacjom to Ty decydujesz jakie powiadomienia w jakiej formie chciałbyś otrzymywać na tarczy zegarka lub jakie zadania chciałbyś wywołać zdalnie na Twoim telefonie (np. zrobić zdjęcie, wyciszyć telefon). Zegarki obsługują większość dostępnych na rynku urządzeń z systemem Android lub iOS.

 • Akcesoria pozostałe Akcesoria pozostałe

  Rysiki, aluminiowe podkładki, bransoletki - akcesoria pozwalające zwiększyć funkcjonalność Twojego urządzenia lub po prostu poprawiające komfort korzystania z telefonu lub tabletu. Unikalne wzornictwo i ergonomia dla wymagających użytkowników.

 • Kable i przejściówki Kable i przejściówki

  Dostępne w naszej ofercie kable i przejściówki pozwolą Ci połączyć wiele urządzeń pracujących w odmiennych technologiach lub posiadających różne standardy. Adaptery VGA, kable HDMI, złącza Ethernet to tylko niektóre z produktów w naszej ofercie.

 • Klawiatury Klawiatury

  Bezprzewodowe klawiatury do urządzeń takich jak iPad lub innych urządzeń wspierających technologie Bluetooth umożliwią szybką i wydajną pracę przy komputerze. W naszej ofercie znajdziesz także klawiatury laserowe Magic Cube Epic wyświetlane na ekranie biurka lub innej nieprzezroczystej powierzchni.

 • Stacje dokujące Stacje dokujące

  Stacje dokujące JustMobile i Puro to nie tylko urządzenia ładujące telefon, ale także centra synchronizacji danych między urządzeniami. Koniec z szukaniem ładowarek i dodatkowych kabli do połączenia, teraz wystarczy umieścić telefon w stacji a oprócz doładowania Twoje pliki zostaną skopiowane na komputer domowy. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim stacje dokujące dla urządzeń Apple (iPod, iPhone).

Produktów w kategorii: 197

Produktów w kategorii: 197
Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists