Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in /home/dezerter/domains/deus.pl/public_html/classes/Rijndael.php on line 50
Fotografia

Fotografia

Jeżeli chcesz utrwalić wyjątkowe chwile potrzebujesz nie tylko dobrego aparatu, ale także bezpiecznych etui do jego przenoszenia. W naszej ofercie znajdziesz stworzone specjalnie dla fotografów torby, plecaki i pokrowce. Obecnie aparaty w telefonie wykonują wysokiej jakości zdjęcia - teraz mogą być jeszcze lepsze dzięki zestawom obiektywów umożliwiających zdjęcia z oddali, szeroki kąt ujęcia lub osiągnięcie efektu rybiego oka.

  • Torby, plecaki, pokrowce Torby, plecaki, pokrowce

    W naszej ofercie znajdziesz markowe etui, torby i plecaki fotograficzne takich producentów jak Tucano, Booq czy Puro. Produkty charakteryzują się wytrzymałością, co przekłada się na lepszą ochronę przenoszonych w nich aparatów i obiektywów. Torby posiadają regulację paska oraz szereg wewnętrznych kieszeni do przechowywania dodatkowych baterii i kart pamięci.

  • Obiektywy do smartfonów Obiektywy do smartfonów

    Rozszerz funkcjonalność swojego smartfona i przekształć go w profesjonalny aparat. Dodatkowe obiektywy do telefonów umożliwiają znacznie lepsze zdjęcia obiektów w oddali lub też fotografowanie dużych obiektów z małej odległości dzięki obiektywom szerokokątnym.

Produktów w kategorii: 19

Produktów w kategorii: 19
Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists