Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in /home/dezerter/domains/deus.pl/public_html/classes/Rijndael.php on line 50
Poradnik konsumenta

W naszym sklepie znamy i respektujemy prawa konsumentów. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia doręczenia produktu.

  1. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres siedziby Sprzedającego.
  2. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta bankowego, na który Sprzedający ma zwrócić dokonane przez konsumenta płatności.
  3. W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Sprzedający dokona zwrotu dokonanych przez konsumenta płatności.
  4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru i w tym zakresie może zostać obciążony dodatkowymi kosztami.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy jest dostępny na naszej stronie http://www.deus.pl/info/formularz_konsumenta

Pobierz formularz

 

Regulamin sklepu internetowego deus dostępny jest pod adresem http://www.deus.pl/info/regulamin

Pobierz regulamin

 

Platforma ODR

Zgodnie z dyspozycją Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. poniżej udostępniamy łącze elektroniczne do platformy ODR: ec.europa.eu/odr

Platforma ODR stanowi m. in. źródło informacji na temat form pozasądowego rozstrzygania sporów mogących powstać pomiędzy przedsiębiorcami i konsumentami.

Niezależnie przypominamy, że adres poczty elektronicznej, pod którym mogą się Państwo z nami kontaktować to: kontakt@deus.pl.


Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists