Withings Steel Activité – zegarek monitorujący aktywność fizyczną i sen do urządzeń z systemem iOS i Android (wersja czarna)

Withings Steel Activité – zegarek monitorujący aktywność fizyczną i sen do urządzeń z systemem iOS i Android (wersja czarna)

 
Więcej informacji
 
Zegarek, który dotrzyma Ci kroku.

Zegarek monitorujący aktywność fizyczną i sen pomaga więcej ćwiczyć, lepiej się wysypiać i prowadzić zdrowszy tryb życia – pod warunkiem, że nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Activité Steel to innowacyjne rozwiązanie od Withings, dzięki któremu możesz swobodnie biegać, spacerować, pływać i tańczyć. Zegarek nie wymaga ładowania i nie ma żadnych przycisków – zamiast tego opatentowana technologia Connected Movement™ automatycznie śledzi Twoją aktywność i synchronizuje zebrane dane z aplikacją, która generuje szczegółowe statystyki i indywidualne porady treningowe.

Obsługa prostsza niż kiedykolwiek.

Nie musisz naciskać żadnych przycisków, monitorować migających kontrolek ani co chwila sprawdzać smartfona. Na tarczy zegarka znajduje się druga, mniejsza tarcza analogowa – wystarczy rzucić na nią okiem, aby w dowolnym momencie zweryfikować dzienne postępy.

Dane na wyciągnięcie ręki.

Activité Steel przeprowadza automatyczną synchronizację z darmową aplikacją Health Mate, która wyświetla szczegółowe informacje na temat Twojej aktywności w ciągu doby. Czytelne, kolorowe wykresy dadzą Ci wgląd we wszystkie zgromadzone dane, od jakości snu po spalone kalorie.

Stylowy, minimalistyczny design.

Zegarek Activité Steel wykonano z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują jego wytrzymałość i ponadczasowy, elegancki wygląd. Tarcza z wyjątkowo odpornego, wypukłego szkła została osadzona w kopercie ze stali nierdzewnej 316L i wyposażona w chromowane wskazówki. Z kolei pasek zrobiono z miękkiego silikonu, który zapewnia nie tylko wygodę, ale też niezwykłą wszechstronność użycia.

Wygoda w każdej sytuacji.

Automatyczne rozpoznawanie aktywności, brak konieczności ładowania, żadnych dodatkowych elementów – Activité Steel to kwintesencja prostoty i wygody. Bez względu na to, czy wybierasz się na basen, na siłownię czy do biura, Twój zegarek jest zawsze gotowy na kolejne wyzwanie.

Twój osobisty trener.

Aplikacja Health Mate nagradza za osiągnięcia, oferuje porady treningowe i pozwala zapraszać znajomych do sportowej rywalizacji, która motywuje do regularnej aktywności.

Aplikacja kompatybilna z iOS 7+ i Android 4.3.3+

Sen pod lupą.

Activité Steel automatycznie rozpoznaje, kiedy zasypiasz i monitoruje jakość snu, m.in. sen płytki i głęboki, moment przebudzenia oraz czas zasypiania. Funkcja cichego alarmu pozwala ustawić delikatny budzik wibracyjny. Aby sprawdzić czas pobudki, puknij trzykrotnie w tarczę zegarka, a wskazówki przesuną się na kilka sekund na ustawioną godzinę.

Activité Steel oferuje funkcję, która z pewnością ucieszy osoby często podróżujące samolotami: po podłączeniu do smartfona zegarek automatycznie przestawi się na właściwą strefę czasową.

Specyfikacja techniczna:

Kompatybilność: urządzenia z systemem iOS 7 i wyżej (iPhone 4S i wyżej, iPod touch 5 generacji i wyżej), urządzenia z systemem Android 4.3 i wyżej (wymaga urządzeń z Bluetooth Low Energy).

Źródło zasilania: bateria guzikowa CR2025 (żywotność baterii do 8 miesięcy), narzędzie do instalacji baterii.

Mierzone wartości: kroki, dystans (oparty o profil użytkownika dla dokładniejszych pomiarów), kalorie (widżet aplikacji Health Mate wyświetla aktywne i metaboliczne kalorie oraz całkowitą ich sumę), bieganie (automatyczne rozpoznawanie oraz dzienne podsumowanie trwania biegu oraz jego dystansu), pływanie (automatyczne rozpoznawanie), sen (czas potrzebny do zaśnięcia, długość snu, cykle snu (lekki i głęboki sen), liczba przerw w śnie).

Urządzenie:

Wymiary i waga: zegarek (średnica 36,3mm), pasek (dla nadgarstków do 195mm). Waga: 37 gramów.

Warunki środowiskowe użytkowania:
Wodoszczelność do 50 m (5ATM)
Zakres temperatur w których można używać Pop: -10°C to 45°C (14°F to 113°).
Zakres temperatur w których można przechowywać Pop: -20°C to 85°C (4°F to 185°)

Napisz swoją recenzję

Withings Steel Activité – zegarek monitorujący aktywność fizyczną i sen do urządzeń z systemem iOS i Android (wersja czarna)
Withings Steel Activité – zegarek monitorujący aktywność fizyczną i sen do urządzeń z systemem iOS i Android (wersja czarna)

Napisz swoją recenzję

30 Innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists