Pebble Time - zegarek dla urządzeń z systemem iOS oraz Android (wersja czarna)

Pebble Time - zegarek dla urządzeń z systemem iOS oraz Android (wersja czarna)

 
Więcej informacji

Kolorowy wyświetlacz E-Paper, który pozostają włączony przez cały czas, bateria działająca do 7 dni, nieograniczone możliwości personalizacji, szkło odporne na zarysowania, wyprofilowana i cieńsza tarcza, wodoszczelność, kompletnie nowy system operacyjny – wszystko to decyduje o tym, że Pebble Time to zegarek, który pokochasz. Dodatkowo przyjazny interfejs i łatwa konfiguracja pozwalają na szybkie dostosowanie funkcjonalności Pebble do Twoich oczekiwań. Sam zdecyduj, które informacje chcesz otrzymywać oraz w jaki sposób mają one być sygnalizowane.

Zawsze gotowy

Z baterią działającą do 7 dni na jednym doładowaniu, Pebble Time jest zawsze gotowy do działania. Niezależnie od tego jakie masz plany Pebble Time będzie Ci towarzyszył informując o wszystkich ważnych dla Ciebie zdarzeniach 

Powrót do przeszłości czy spojrzenie w przyszłość?

Nowy interfejs umożliwia bardzo łatwy dostęp do wszystkich informacji: powiadomień z aplikacji, wydarzeń z kalendarza, prognozy pogody, wiadomości, historii połączeń telefonicznych – przeszłych, bieżących i planowanych. Nie musisz o niczym pamiętać – wszystkie informację masz pod ręką.

Wodoszczelność do 30 metrów

Niezależnie od tego czy biegasz w deszczu, bierzesz prysznic, myjesz naczynia czy nurkujesz – Pebble Time przetrwa wszystkie Twoje wodne przygody.*
*Gdy Pebble znajduje się pod wodą nie wolno naciskać żadnych przycisków. Może to negatywnie wpłynąć na wodoszczelność.

Monitorowanie aktywności fizycznej

Biegasz, spacerujesz, jeździsz na rowerze, pływasz albo… śpisz? Z Pebble Time możesz monitorować zarówno swoją aktywność fizyczną, jak i sen. Zbierz wszystkie informację o swoich ćwiczeniach w postaci czytelnych grafik lub cyfr. Niezależnie od tego jakie informacje będziesz chciał otrzymać: przebiegnięty dystans, czas przepłynięcia jednego okrążenia na basenie czy następna pozycja Jogi: w sekcji Health&Fintess sklepu aplikacji Pebble znajdziesz idealną dla siebie aplikację. Masz do wyboru: Jawbone®, Fitocracy®, Runkeeper®, and Misfit®.

Muzyka pod kontrolą!

Wystarczy wybrać Music z głównego menu, aby odtworzyć, przewinąć lub zatrzymać swoje ulubione piosenki na smartfonie. Pebble Time jest kompatybilny między innymi z iHeartRadio i Pandora. Za pomocą Pebble Time możesz również regulować głośność odtwarzanych utworów.

Watchfaces, czyli co Ci w duszy gra

Jedną z najlepszych funkcji Pebble, jest możliwość jego spersonalizowania. W sklepie aplikacji Pebble możesz wybierać spośród tysięcy rodzajów animacji tarczy zegarka, a także odwiedzić strony firm trzecich, które oferują własne watchfaces. Na zegarku możesz zachować do 8 różnych animacji i wybierać jedna z nich w zależności od swojego humoru lub okazji.

Twoje prywatne centrum zarządzania

Pebble Time zawibruje podczas połączenia przychodzącego oraz wyświetli numer telefonu dzwoniącego. Jeśli osoba znajduje się na Twojej liście kontaktów, na ekranie pojawi się również jej imię. Możesz odebrać połączenie, uruchamiając równocześnie tryb głośnomówiący w iPhonie. Używasz smartfona z Androidem? Pebble Time wspiera i obsługuje Google Now. Pebble Time wyświetla treść otrzymanych sms’ów , iMessage, emaili oraz wiadomości z kompatybilnych portali społecznościach. Jeśli przegapisz wiadomość lub będziesz chciał odczytać ją jeszcze raz, wystarczy skorzystać z bocznych przycisków, aby cofnąć się do interesującego Cię wydarzenia.

Wygląd ma znaczenie

Projektanci Pebble Time zadbali o to, aby zegarek idealnie leżał na dłoni. Delikatnie wyprofilowany ekran, silikonowy pasek, najwyższej jakości materiały – wszystko to decyduje o tym, ze Pebble Time prezentuje się naprawę świetnie.

Czytelny, kolorowy wyświetlacz 24/7

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi e-papier odczytasz wiadomości oraz sprawdzisz godzinę o każdej porze dnia. Nie musisz wykonywać żadnych czynności, żeby uruchomić wyświetlacz Pebble Timee – działa on cały czas.

Specyfikacja:

 • Nowy interfejs użytkownika: klasyczne i nowoczesne akcenty zegarka.
 • Szeroki wybór indywidualnie przygotowanych wersji szablonów graficznych dostępnych w Pebble appstore,  nowe motywy znajdziesz każdego dnia.
 • Znajdź interesujące cię aplikacje jak Uber®, ESPN®, Pandora®, Swarm®, Swim.com® i wiele innych dostępnych w Pebble appstore
 • Monitoruj swoje kroki, aktywności i sen z  Misfit® i Jawbone®
 • Zegarek współpracuje z iPhonami od 4s i nowszymi, w wersji iOS 8 i wyższymi.
 • Zegarek współpracuje z wszystkimi urządzeniami opartymi o system Android™ od wersji 4.0 i wyższych.
 • Przyjemna w uzyciu textura przycisków srawia że korzystanie z zegarka jest niezwykle wygodne i intuicyjne
 • Ładowanie za pomocą kabla USB wyposażonego w magnetyczną końcówkę
 • Wytrzymałość baterii do 7 dni
 • Wodoodporność do 30 metrów
 • Wbudowany mikrofon do wykonywania notatek głosowych oraz szybkich odpowiedzi
 • Tylko 9,5 mm grubości
 • Wysokiej jakości stal nierdzewna użyta do wykonania zegarka z polerowanymi akcentami.
 • Front wykonany z bardzo wytrzymałego szkła - 2.5D
 • Silokonowy  i wymienny pasek o grubości 22mm, pasek posiada funkcjonalny mechanizm szybkiego rozpinania, co znacznie ułatwia codzienne korzystanie.
 • Podświetlanie za pomocą świateł LED

Zawartość zestawu:

 • Pebble Time
 • Silikonowy pasek
 • Kabel USB z magnetyczną końcuwką do ładowania urządzenia 

Napisz swoją recenzję

Pebble Time - zegarek dla urządzeń z systemem iOS oraz Android (wersja czarna)
Pebble Time - zegarek dla urządzeń z systemem iOS oraz Android (wersja czarna)

Napisz swoją recenzję

30 Innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists