Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in /home/dezerter/domains/deus.pl/public_html/classes/Rijndael.php on line 50
Sport i zdrowie

Sport i zdrowie

Urządzenia elektroniczne dla mobilnych: nawigacje turystyczne, monitory aktywności, kamery, słuchawki sportowe. Jeżeli lubisz spędzać czas aktywnie: biegasz, jeździsz na rowerze z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Dla zdrowego trybu życia niezmiernie ważne jest także utrzymanie ciała w dobrej kondycji – zapoznaj się z naszą propozycją markowych ciśnieniomierzy i analizatorów wagi i składu ciała firmy Medisana.

 • Nawigacja turystyczna Nawigacja turystyczna

  Zaplanuj trasę, znajdź nowe szlaki i poruszaj się bezpiecznie dzięki nawigacji turystycznej. Nieważne czy lubisz nordic walking, narciarstwo biegowe, szukasz nowych łowisk wędkarskich, jeździsz samochodem lub motocyklem w terenie czy latasz paralotnią - profesjonalna nawigacja turystyczna firmy Holux zawsze doprowadzi Cię do celu.

 • Monitory aktywności Monitory aktywności

  Dbaj o sylwetkę i zdrowie - monitor aktywności fizycznej pozwola precyzyjnie śledzić wykonywane ruchy i mierzyć spalone kalorie oraz podpowiadać rozwiązania. Dane zgromadzone przez urządzenie możesz wyświetlać i analizować w swoim smartfonie lub laptopie. Dodatkowo wybrane modele marki Medisana analizują czas i jakość snu, ponieważ wypoczynek jest równie ważny jak aktywność.

 • Kamery sportowe Kamery sportowe

  Jeżeli jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych lub chciałbyś się podzielić wrażeniami z przejazdu, lotu lub spływu - zabierz ze sobą kamerę sportową. Szerokokątny obiektyw, możliwość nagrywania obrazu do 60 klatek na sekundę oraz wodoszczelna obudowa pozwoli utrwalić wyjątkowe chwile i cieszyć się nimi ponownie.

 • Uchwyty, opaski i pokrowce Uchwyty, opaski i pokrowce

  Teraz możesz słuchać ulubionej muzyki podczas biegania lub jazdy na rowerze. Stworzone przez firmę Puro sportowe opaski na ramię oraz frotki z uchwytem są dostosowane do najbardziej popularnych telefonów, smartfonów i innych urządzeń elektronicznych. Specjalnie zaprojektowane tworzywa i folie ochronne umożliwiają korzystanie z urządzenia podczas ćwiczeń.

 • Ciśnieniomierze Ciśnieniomierze

  Zadbaj o siebie i swoich bliskich. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne i nadgarstkowe ciśnieniomierze firm Puro i Medisana. Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają zbieranie i wyświetlanie danych takich jak wskaźnik arytmii, licznik wartości średniej oraz klasyfikacje wykonanych pomiarów według systemu wyceny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 • Słuchawki sportowe Słuchawki sportowe

  Słuchawki sportowe zostały zaprojektowane tak, aby sprawdzić się podczas biegania lub treningów związanych z czestą zmianą pozycji ciała. Wymienne, higieniczne wkładki w różnych rozmiarach zapobiegają wypadnięciu słuchawek podczas ruchu i pozwalają cieszyć się muzyką w ruchu.

 • Wagi i analizatory składu ciała Wagi i analizatory składu ciała

  Profesjonalne urządzenia do pomiaru wagi ciała Medisana nie tylko pozwolą na stała kontrolę Twojej wagi, ale także na sprawdzenie i monitorowanie poziomu wody w organizmie, poziomu tkanki tłuszczowej a nawet procent masy kostnej i mięśniowej. Wyniki pomiarów możesz przechowywać i porównywać z poprzednimi wartościami.

Produktów w kategorii: 111

Produktów w kategorii: 111
Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists