Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in /home/dezerter/domains/deus.pl/public_html/classes/Rijndael.php on line 50
Strefa Audio

Strefa Audio

Zabierz ulubioną muzykę ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Oferujemy markowe akcesoria audio dla graczy, miłośników filmu i audofili jak słuchawki i zestawy głośnikowe a także urządzenia dla mobilnych użytkowników: bezprzewodowe głośniki, słuchawki i zestawy bezprzewodowe oparte na technologii Bluetooth.

 • Głośnik bezprzewodowe Głośnik bezprzewodowe

  Wielokierunkowe, bezprzewodowe głośniki wibracyjne zapewniają najwyższą jakość dźwięku, którym możesz się cieszyć gdziekolwiek jesteś. Głośniki są kompatybilne praktycznie z każdym urządzeniem wspierającym technologię Bluetooth (Iphone, Ipad, smartfony z systemem Android). Niewątpliwą zaletą urządzeń marki Vibe-tribe jest nietuzinkowy design i dbałość o detale.

 • Słuchawki Słuchawki

  Profesjonalne słuchawki zaprojektowane dla wymagających użytkowników i graczy. Wysoka jakość dźwięku, odwzorowanie dźwięku w przestrzeni i zaawansowane mechanizmy redukcji zakłóceń to cechy charakterystyczne oferowanych przez nas słuchawek. Wybrane modele słuchawek firmy Tracer posiadają zintegrowany mikrofon umożliwiający swobodną komunikację.

 • Słuchawki bluetooth Słuchawki bluetooth

  Rozmowa przez telefon podczas jazdy jest nie tylko niebezpieczna, lecz także grozi mandatem karnym w wysokości 200 zł oraz 5 punktów karnych. Zdecydowanie tańszą opcją jest zakup bezprzewodowych słuchawek firmy Plantronics. Słuchawki posiadają wbudowaną redukcję szumu, automatyczne parowanie z telefonem i są kompatybilne z każdym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth.

 • Zestawy głośnikowe Zestawy głośnikowe

  Oferujemy profesjonalne zestawy głośnikowe takich potentantów jak Logitech, Tracer czy Creative. O ile regulacja tonów niskich i wysokich to standard, to w wybranych modelach zastosowano profesjonalne, drewniane obudowy subwoofera pozwalające na osiągnięcie pełnej głębi basów. Niezależnie od tego czy jesteś fanem filmów i chcesz stworzyć kino domowe czy też jesteś graczem jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdziesz coś dla siebie.

 • Akcesoria audio Akcesoria audio

  Przekaźniki audio umożliwiają odsłuch muzyki z telefonu na dowolnym urządzeniu na zasadzie transmisji dźwięku. Wybrane modele umożliwiają również przekazywanie wideo, co umożliwia oglądanie filmów utrwalonym telefonem na ekranie telewizora lub monitora.

Produktów w kategorii: 126

Produktów w kategorii: 126
Porównaj
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists